انجام پایان نامه دکتری مدیریت،علوم تربیتی و سیاسی،کارآفرینی

انجام پایان نامه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت ، علوم سیاسی و تربیتی ، کارآفرینی

از لحاظ تئوری و عملی انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با پایان نامه دکتری کاملا متفاوت می باشد. در مقطع کارشناسی ارشد خیلی از تحقیقاتی که به عنوان پایان نامه از آن دفاع می شود کار علمی قوی محسوب نمی شوند و بیشتر آشنایی دانشجویان با کارهای پژوهشی بوده و اساتید هم سخت گیری چندانی به عمل نمی آورند تا دانشجویان در دانشگاه های مختلف و در پایان نامه رشته های مختلف مانند مدیریت اجرایی، مدیریت بازرگانی، روانشناسی بالینی و عمومی، مدیریت ورزشی، مدیریت رسانه، ارتباطات، مدیریت شهری، حسابداری و سایر رشته ها انجام پروپوزال و پایان نامه را با صهولت بیشتری پیگیری کنند و حتی انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت، روانشناسی، زبان انگلیسی، تربیت بدنی، علوم تربیتی و گرایش های آن مانند پروپوزال و پایان نامه مدیریت آموزشی، برنامه ریزی درسی، آموزش و پرورش پیش دبستانی، تحقیقات آموزشی با کیفیت بهتر اجرا شود .

 

 

اما در رساله های دکتری و انجام و نوشتن پایان نامه دکتری موضوع کاملا فرق می کند و حساسیت بیشتری روی نوشتن پایان نامه توسط اساتید وجود دارد. انجام کار پروپوزال و انتخاب موضوع رساله و پایان نامه نیز در مقطع دکتری کمی با دقت و سخت گیری بیشتر می باشد. گرفتن مشاوره رساله و پایان نامه در مقطع دکتری می تواند روند نوشتن پروپوزال مدیریت، روانشناسی، حسابداری و کارآفرینی را بهبود بخشد. در مقطع دکتری کار تحقیقاتی به صورت اصولی و با روش های آماری پیشرفته و ارائه مدل می باشد و موضوعات ساده تر جایی در پایان نامه دکتری ندارند.

سیستم های آموزشی در تمام دنیا همیشه به دنبال راه هایی برای انجام بهتر و با کیفیت تر پایان نامه های دانشجویی بوده و در این راه بوجود آمدن روش ها و نرم افزارهای جدید نشان از پیشرفت این سیستم ها دارد. برای هر دانشگاه و هر گروه آموزشی این کار می توان مزایای زیادی به همراه داشته باشد و شاید یکی از این مزایا آمار بالای ارائه مقالات معتبر برای گروه ها و دانشگاه های مختلف کشور باشد. در طرفی دیگر دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری با کلی امید و آرزو در جهت پیشرفت و قدم گذاشتن به مراحل بالاتر تحصیلی قرار دارد که می تواند به آرزوهایش با تلاش فراوان برسد و یا اینکه در نیمه راه ناامید شود. استاد راهنما و سایر اساتیدی که دانشجو با آنها سروکار دارد می توانند مشاوره خوبی به دانشجو در انجام پروپوزال، انتخاب موضوع خوب و ارائه پایان نامه برای کارشناسی ارشد و دکتری در پایان نامه رشته مدیریت، روانشناسی بالینی، تربیتی، عمومی، فناوری اطلاعات، کشاورزی، تربیت بدنی، ارتباطات، رسانه، مدیریت اموزشی، کشاورزی و سایر رشته ها باشد.

نتیجه کار بسیار مهم است. برای دانشجویی که سیستم کار برایش تعریف شده است شاید انتخاب برای موضوع چندان برایش سخت نباشد ولی برای خیلی از افراد دیگر با معدل های بالاتر شاید کار سختی به نظر آید. این کار می تواند با استاد راهنما همیشه رنگ تازه ای به خود گرفته و با نگرش بهتری به کار تحقیقاتی دانشجو را از سطحی پایین به سطوح بالاتر کار پژوهشی هدایت کند. همه مراحل در این کار و طرح های پژوهشی از این دست مهم می باشند و در Thesis و perform ، execution، performance (انجام کار) شاید ابتدای کار و قدم اول خیلی حیاتی باشد.

انتخاب موضوع و انجام پروپوزال و پایان نامه با پرسشنامه ها و آزمون های روانشناسی و پکیج های درمانی و همچنین آزمون ها و پرسشنامه های استاندارد مدیریت از جمله ابزارهای پرکاربرد در مدیریت و روانشناسی و همچنین سایر رشته ها مانند پرسشنامه حسابداری ، پرسشنامه های فناوری اطلاعات، کارآفرینی، پرسشنامه های علوم تربیتی و سایر رشته ها می باشند . بسیاری از دانشجویان می دانند که در موضوعات مختلف باید با ابزارهایی مانند پرسشنامه تحقیق خود را انجام دهند و اگر نتوانند در موضوع مورد نظر پرسشنامه استاندارد پیدا کنند باید پرسشنامه محقق ساخته تهیه و بعد از تأیید روایی و پایایی پرسشنامه و یا هنجاریابی آن بین نمونه آماری توزیع کنند .

سایت آسان داک با جمع آوری و ارائه تمامی پرسشنامه های روانشناسی، مدیریت و سایر رشته ها به عنوان جامع ترین مرکز ارائه پرسشنامه های دانشجویی می باشد و در این زمینه از پربازدید ترین سایت های علمی می باشد که دانشجویان برای تهیه پرسشنامه های دانشجویی خود در رشته های مدیریت، فناوری اطلاعات، کارآفرینی ، روانشناسی و سایر رشته ها مانند پرسشنامه گرایش های علوم تربیتی به آن مراجعه می کنند. در ضمن کلیه دانشجویانی که پرسشنامه استاندارد برای تحقیق خود پیدا نکنند می توانند به گروه آسان داک سفارش تهیه پرسشنامه و روایی و پایایی آن را بدهند تا در اسرع وقت پرسشنامه خود را در سایت تحویل بگیرند و دانلود کنند .